Gegužės naujienos

Gegužinės naujienos, prisitaikiusios prie permainingų šio laikotarpio orų: ir šiltos, ir vėsios. Pradedu šio savaitgalio gaida – nuo plonos vilnelės.

Daugelio pamėgtas plonas siūlas „Fine Wool” (100% vilna, 50g ~ 330m) elegantiškoms riešinėms, dailioms skaroms, o gal kokiam plonam plazdedančiam megztukui vasaros vakarams?

Fine wool

Pasibaigusi viena iš „kultūringiausių” ir elegantiškiausių moherio („Rowan Kidsilk Haze„, 70% moheris, 30% šilkas, 25g~210m) spalvų:

Rowan Kidsilk Haze

Plonas 4 gijų tvidas („Regia Tweed„, 70% vilna, 25% poliamidas, 5% viskozė, 50g~210m) – pats universaliausias siūlas VISKAM!

Regia tweed 4-ply

Siūlai – pagrindinė mezgėjos turto dalis, bet kuri moteris apsieina be aksesuarų;)? Virvelės pynimo mašinėlė, virbalai pynėms, mezginio šukutės (pašalina tuos bjaurius susivėlusius gurvuolėlius), kojininių (5) bei 2 virbalų galų apsaugos, antpirščiai (atkreipkit dėmesį visos plonų virbalų ar vąšelių mylėtojos, kai virbalas eilinį kartą taip saldžiai įduria į tą pačią – jo paties padarytą – žaizdą piršte) ir bukos įvairiausių dydžių adatos mezginiams susiūti:

Mezgimo priedai

Ir mano pati mylimiausia naujiena – vokiški kojininiai virbalai su… kojinytėm! Tos kojinytės – ne tik virbalų galų apsauga. Jos saugos visus 5 virbalus nuo įvairiausio plauko nykštukų, bildukų ir skoliniautojų, kad mums jų prireikus, rastume visus 5 vienoje vietoje. Apsauginės kojinytės yra skirtingų spalvų ir pagal jas lengvai be jokių matuoklių iš karto atsirinsime reikiamą dydį: žalios – 2mm, raudonos – 2,5 mm, geltonos – 3 mm, mėlynos – 3,5mm. Virbalai yra ir bambukiniai, ir metaliniai, kam kokie labiau prie širdies (ar prie rankos), o metaliniai dar yra skirtingų ilgių – 15 ir 20 cm, kuo aš, mezganti 15 cm, ypatingai džiaugiuosi. O atmetus visus jų praktiškus pliusus, pažiūrėkit, kaip smagiai jie atrodo – taip ir norisi čiupti kojininių siūlų kamuoliuką ir pradėti kokią porą. O kitą porą prigriebti artimiausiai mezgimo draugei:)

Kojinių virbalai su kojinėmis

Medžių žydėjimą lydintis atšalimas – labai laikinas, vasara jau ant nosies. Ir nauji vasariniai siūlai:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00