Vikingų vilna

Šiltosios gerosios vikingų vilnos „Sirri” daugiau ir įvairesnės!

Dabar, kai galvoje švilpauja visų krypčių vėjai ir šildanti saulė verčia pamiršti žiemą, norisi jau apie vasarą galvoti, medvilnę, liną… Bet nesukit nosies nuo šios labai šiltos vilnos. Plonas, vienos gijos siūlas idealus skaroms ar pavasarinėms pirštinaitėms. Tuoj atjugs šildymą… Kas pamiršo pagrindinį centrinio šildymo dėsnį – oras atšąla tą pat dieną, kai atjungiamas šildymas (rudenį – atv.). Šiltas megztinis gelbės šaltose patalpose, o lauke sėkmingai pakeis striukę. Be to, artėja vasara. Pats laikas pagalvoti apie vyrišką megztinį, idealų atostogų mezginį, dėl savo grandioziškumo reikalaujantį ypatingai daug laisvo laiko, dažnai ir vietos. Čia ne šiaip koks megztukas sau, kuriam bet koks laikas tinkamas. Ar šiltą spalvotą ar pynėtą pledą, kuriam megzti bus pakankamai vietos po obelim, o pirmų šalnų lauksit su nekantrumu.

Iki šiol vienos gijos buvo tik nedažyta vilna, dabar – jau ir spalvota. Tinkama skaroms, piršinytėms, ploniems lengviems megztukėliams. Kas mezgat mašina, ypatingai siūlau atkreipti į šiuos siūlus dėmesį – numezgus lygių akių gabalus, suvėlus juos skalbimo mašinoje – ideali žaliava siūtiems labai šiltiems drabužiams ar interjerui:

Sirri 5/1

Storas, 3 gijų siūlas taip pat ne tik natūralių atspalvių, bet ir juodai – mėlynai – žydrai – elektrinis. Puikus storiems vyriškiems (ir ne tik) megztiniams, striukės pakaitalams:

Sirri 5/3

Pats populiariausias vidutinis storis (2gijos) ir spalvotas,

5/2 Sirri

ir nedažytos vilnos:

5/2 Sirri

Naujiena – pereinamas (ilgi perėjimai, panašūs į estišką Aade Long artistic vilną) siūlas VISŲ 5 spalvinių variacijų:

 Sirri 5/2 artistic

Smagaus ir šilto pavasarinio mezgimo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00