Prancūziškas pavasaris

Permainingiems pavasariniams orams nuostabi prancūziška vilna iš „Bergere de France”!

„Berlaine” – 100% vilna, 50g~90m – nepaprastai lygus ir gražus siūlas, tobulas tiek spalvotiems, tiek tekstūriniams raštams, pynėms, imituojančioms kaimiškus airiškus megztinius, bet kaimu čia nė nekvepia, greičiau madų šou madingame slidinėjimo susibūrime. Nuotraukoje matote naujas spalvas, su lentynose esančiomis praeito sezono, jos sudaro išties turtingą ir labai subtilią spalvų paletę. Jei kam apie siūlo gerumą ką nors sako jo elgesys išardžius, tai pacituosiu Editą, kuri kaip tik įėjo į parduotuvę tuo metu, kai su kažkuo šią vilną aptarinėjau. „O taip, labai geras siūlas! Ardau jau ketvirtą kartą – o jis kaip naujas!” Tai buvo seniau, o kai apie šią įspūdingą savybę perpasakojau kažkam jau gerokai vėliau prie pačios Editos, ji jau tyliau pridūrė: „Permezginėju gal jau kokį septintą… ir nieko”. Permezginėjama todėl, kad kuriamas savas modelis, o kūrybos kelias ne rožėm klotas, visi žinom. Belaukdami Editos premjeros galim pasigėrėti „Berlaine” patys. Ir išbandyti:)…

Berlaine

„Lima” – 80%avies vilna ir 20% alpakos , 50g~110m – truputį kitoks siūlas. Labai šiltas, labai minkštas, puikiai laiko formą, ką liudija labai intensyviai nešiojama (ir nebūtinai ant galvos) mano vaiko kepuraitė. Spalva netolygi, turi lyg balsvą pūkelį, o visa paletė tokia pat turtinga ir subtili, kaip visi šios firmos produktai.

Lima

MZ turbūt paskutinė siūlų parduotuvė Lietuvoje, į kurią atkeliavo taip populiariems garbanotiems šalikams naudojamas siūlas, girtis čia nėra kuo… Užtat yra dalykas, kuriuo girtis tikrai vertėtų – daugelis tokių siūlų yra šimtaprocentinė sintetika, tuo tarpu „Froufrou” (50g~18m) yra 50%vilna, 50% akrilas. Toks šalikėlis ne tik puoš, bet ir šildys kaklą.

Froufrou

Kartu su siūlais atkeliavo labai stilingi prancūziški mezgimo žurnalai: kūdikiams, paaugliams (tikra retenybė!!!), specializuotas žurnalas modeliams iš pynių ir net pora vasariškų.

Žurnalai

Gražaus mezgimo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00