Ko be siūlų dar reikia mezgėjoms

Pagaliau dėžės iš „KnitPro” išpakuotos ir viskas išdėliota patogiam pasirinkimui. Pirmiausia pristatau senus gerus pažįstamus. Nova metal serija – virbalai iš nikeliuoto žalvario. Tiesūs virbalai 25, 30 ir 35 cm, taip įvairiausių storių su įvairiausio ilgio (nuo 40 iki 150cm) valais:

Nova metal

To paties metalo prisukami keičiami virbalų su valais galiukai, tiek normalaus, tiek patrumpinto ilgio, tinkančio 40cm valui, taip pat 15 ir 20cm kojininiai 5 virbalai:

Nova metal

Entiuziastams rinkiniai patogiuose permatomuose storo plastiko dėkluose. 15cm kojininių virbalų rinkinys, į kurį įeina po 5 virbalus visų reikalingiausių dydžių: 2, 2,25, 2,5, 2,75, 3, 3,25mm. Ir pradinis prisukamų virbalų su valais rinkinys tokiame pat plastikiniame dėkle. Į jį įeina 4, 5 ir 6mm galai su 80, 100 bei 120cm keičiamais valais bei patogiais prisukamais galiukais, neleidžiantiems akims nubėgti:

Nova

Ko neįtikina plastikiniai dėklai ar jie pjaunasi su gražiais kitais jūsų mezgimo aksesuarais, specialiai pasiūti gražių spalvų įdėklai 15 m kojininiams virbalams ar vąšeliams:

Dėklai 15 cm virbalams arba vąšeliams

Tokių pat spalvų įdėkliukai 20cm kojininiams virbalams

Dėklai 20 cm virbalams

bei komplektą užbaigiantys priderinti įdėkliukai prisukamiems valinių virbalų galams, valams, galiukams, rakčiukams ir kitoms smulkmenoms:

Dėklai keičiamiems virbalų galams ir priedams

Bolivudas

Visi tokių pat rūšių virbalai ir iš spalvotai dažyto laminuoto beržo medžio: 35, 30 bei 25m tiesūs virbalai, 15 bei 20cm kojininiai (po 6), prisukami tiek ilgi, tiek patrumpinti valinių virbalų galai bei visų dydžių ir storių valiniai virbalai:

Symphonie wood

Kojininų virbalų rinkiniai, ne tik 15cm su mažesnėm gradacijom (2, 2,25, 2,5, 2,75, 3, 3,25mm), bet ir stambesni 20 cm (2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5) virbalai:

Kojininiai symphonie wood

Toks pats kaip ir Nova metal bazinis prisukamų virbalų rinkinys: 4, 5, 6 mm galai su 3 skirtingų dydžių valais bei prisukamais galais:

Pradžiai

Firmos naujovė – 2 ekonominės linijos (basic): aliuminio ir nelaminuoto beržo. Aliuminiai virbalai yra su valais (nuo 60cm iki 150cm),

Basic aliuminis

3 skirtingų ilgių tiesūs virbalai (35, 30 ir 25cm) bei 15 ir 20cm kojininiai virbalai. Tokie pat patogūs ir geri už labai patrauklią kainą.

Basic aliuminis

Nelaminuoto beržo serija prasideda nuo 5,5mm dydžio ir yra puiki alternatyva brangiam bambukui.

Basic beržas

Virbalai patogūs, labai lengvi (kas laaabai aktualu tokiems dydžiams), malonūs liesti, natūralūs ir kaina labai skiriasi nuo savo spalvotų pirmtakų.

Basic beržas

Dar viena labai smagi naujovė nėrėjoms. Prie plonyčių plieninių bei storesnių aliuminio vąšelių plonom rankenėlėm prisidėjo tokie pat vąšeliai su ergonomiškom neslystančiom storom juodom rankenėlėm, kurias labai patogu laikyti delne.

Vąšeliai

Visa tai – baziniai dalykai, be kurių nieko nenumegsi, bet yra dar visa krūva smukmenų, kurios mezgimą padaro daug lengvesniu ir  malonesniu. Raudonas daiktas kairėje – medinė lėlytė, skirta mezti apvaliam 4 akių raištukui – seniau vaikai nuo jos pradėdavo savo pažintį su mezgimu. Dešinėje – ypatingai patogus ir reikalingas daiktas. Dešinėje pusėje esančios skylutės skirtos virbalų dydžiams matuoti, jo taip reikia, kai nusitrina užrašas ar reikia patikrinti seną gausią kolekiją:) . Kairėje to paties daikto pusėje yra permatoma juostelė su raudona linija. Dėl jos šis aksesuaras įgyjo pas mus termometro vardą ;). Permatoma juostelė – padidinamas stiklas, o raudona linija žymi 4 colių ir 10 cm atstumą – nepamainomas daiktas greitai pamatuoti mezginio tankumą (t.y., kiek akių telpa 10cm ar 4 coliuose, jei naudojamės amerikiečių aprašymais, ypač smagu, kad nereikia pačiam konvertuoti, nes nedidelė paklaida tarp 10cm ir 4 colių gali nulemti gatavo mezginio sėkmę ar nesėkmę)

Virvutės mezgimo lėlytė ir virbalų bei mezginio tankumo matuoklis

Spalvoti aliuminiai dideli žiogeliai surinkti akims ir lenkti 2 skirtingų storių virbalai pynėms:

žiogeliai akims surinkti ir pynių virbalai

Įvairių rūšių žymekliai. Kairėje – įveriami į mezginį, viduryje – užmaunami ant virbalų (jų labai daug ir įvairių dydžių, kas labai aktualu ir toks patogumas dažnai atperka jų kuklumą, palyginus su meniškais išsipusčiusiais, įvairiausiais karoliukais puoštais turtigaisiais jų giminaičiais). Dešinėje – plastikiniai žiogeliai, pirminė jų funkcija – kaip ir kairėje esančių, bet jie sėkmingai gali būti ir užmauti ant virbalo. Visi žymekliai yra patogiuose storo plastiko maišeliuose, todėl nesibarstys po visus namus, o saugiai jūsų lauks ten, kur palikote. Skirtingos spalvos leis nesupainioti, pradžią ar pabaigą, priekį ar nugarą pažymėjom.

Žymekliai

Ši magnetinė lentelė schemoms sekti jau buvo pasirodžiusi seniau, tik neilgai užtruko ir visi labai džiaugiasi artima su ja pažintimi.

Schemoms sekti

Didelė juostelė ir maži pagalbiniai magnetukai neleis pasiklysti, kurią eilutę mezgame, laiko jie pakankamai tvirtai, joks vėjas ar praeivis neišmuš mūsų iš vėžių, kitoje puseje esančia kišenėle galėsit pasinaudoti užrašams ar kitiems schemos lapams sudėti. 2 spraudės leis reguliuoti pasivirimą, o paskui uždarys mūsų darbą ir paslėps nuo vsų elegantiškame gėlėtame aplanke. Aplankai yra A4 ir A5 formato lapui prisegti.

Schemoms sekti

Pristatymo pabaigai – rinkinys smagiai pradžiai. Tokio pat storo plastiko krepšelyje su rankenėlėm, jis pukiai išlydės jaunąjį rankdarbistą į ilgą, vingiuotą ir labai spalvingą kūrybinį kelią: stori spalvoti plastikiniai virbalai, storas aliuminis vąšelis, plastikinės adatos mezginiui susiūti, žirklutės bukais galais, metras ir lėytė virvutės mezgimui. Pridėkit porą kamuolėlių storoko spalvoto siūlo ir… gero kelio!

Smagiai pradžiai{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00