Už siūlus geriau yra tik nauji siūlai

Naujienos šiam metų laikui. Vilna – nes dar žiema, o ir šiaip siūlas universalus. Kada nereikia šilto, minkšto vilnonio megztinio? Nauja ekologiška vilna yra pakankamai stora (50g ~80m), kad bet koks daiktas nusimegztų LABAI GREITAI, o natūralių spalvų melanžas puikiai tiks bet kokiam rustic stiliaus drabužėliui.

Ecologico

Mielas pražuvėlis „Ecologico Camel” (50g~80m, 85% vilna, 15% kupranugario vilna) vėl pasirodo dviem rusvom spalvom ir dar pigesnis:)

Ecologico Camel

Patons Merino wool DK” (50g~130m, 100% merino vilna) šeima pasipildė jau kurį laiką pradingusia taip aktualia pilka spalva:

Patons Merino wool DK

Margų 4 gijų kojininių siūlų yra nesuskaičiuojama daugybė ir kojinės iš jų iš tiesų šiltos ir nereikalauja numeriu ar dviem didesnio bato, bet kartais norisi storesnių. Ir tokių pat margų. Nauja pilko atspalvio sruoga bus pats tas nemėgstantiems išsišokti, o mezgėja turės pakankamai įdomumo su pasirodančiu raštu

Regia Mosaic Color

Jei trumpam užsimerktumėme, kad nematytumėme sniego ir tik sniego aplinkui, pajusim jau artėjančio pavasario kvapą. Kam oras dar nekvepia pavasariu, gali pažiūrėti į kalendorių. Jis pasakys tą patį – pats laikas galvoti apie vasarinius mezginius. Kad smagiau galvotųsi – nauji labai gražiai marginti siūlai šiltam orui. „Fiorista” – 88% medvilnės ir 12% poliesterio, suteikiančio šiaip neelastingai medvilnei minkštumo ir švelnumo.

Fiorista fino

Dvi šio siūlo versijos. Plonesnė – „Fiorista fino” (50g~114m)

Fiorista fino

Fiorista fino

Fiorista fino

Fiorista fino

Fiorista fino

ir storesnė – „Fiorista„(50g~78m)

Fiorista

Fiorista

Fiorista

Fiorista

Fiorista

Fiorista

Nepamršti ir ekologiškų siūlų gerbėjai. „Cotton Eco„(50g ~130m) – ekologiška medvilnė, dažyta natūraliais dažais:

Eco Cotton

Ta pati medvilnė, tik įdomiau dažyta – „Cotton Eco Color„:

Eco Cotton color

Lyg megztas paviršius būtų netolygiai nupurkštas:

Megzti vaizdai

Dar kelios mielos smulkmenos. Eilių skaičiuoklis užmaunamas ant virbalo ir tereikia kaskart išmezgus eilę pasukti skaičiuką, kad atsitraukę ir vėl sugrįžę prie mezginio, visada orientuotumėmės, kur esam. Tie, kurie buvo išmokinti daryti bumbulus su iš kartono iškirptais apskritimais ir vengė šio užsiėmimo nuo to laiko, kai baigsi darbų pamokos, tikrai atras jį iš naujo su bumbulų darymo rinkiniu. 4 skirtingų dydžių formos, kurias reikia tik apvynioti kokiom tik širdis geidžia spalvom – jokių varginančių kaišiojimų su adatą pro vis mažėjančią skylę! Pačioje pradžioje visi mano vaikai negalėjo pasisotinti – užtai turim kuo kasmet papuošti tiek namų, tiek MZ eglutę:) Originalių spalvų bumbulas neatpažįstamai pakeis jūsų kepurę, rankinę, pirštines, bus nuostabus papuošalas pats savaime, o padaryti jį gali vaikas, kuris dar nemoka skaityti:).

Eilių skaičiuoklis ir priemonė bumbulams daryti

Smagaus ir spalvoto pavasario laukimo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00