Kalėdinė dovanėlė kūdikiui

Dar viena kiek pavėluota kalėdinė dovanėlė. Pavėluotai ne tik rodoma, bet ir adresatą pasiekė visai neseniai…

Paulie. Sort of

Su į mūsų pasaulį ateinančiom mergaitėm daugiau mažiau sėkmingai tvarkausi universaliąja „Little Sisters Dress”. Komplektėlis nematytam (mačiau tik nuotrauką ir žinojau svorį – per mažai informacijos tam, kad galėčiau numegzti reikiamo dydžio) berniukui – man buvo tikras iššūkis. Svarsčiau, ar nepasirinkus ko nors be dydžio, pavyzdžiui, antklodėlę. Bet ji pati TOKIO dydžio!… Tai sugalvojau komplektėlį iš megztuko su priedais. Megztukas megztas be jokio aprašymo, elementarus reglanas, tik vaizdas – man labai patikusio „Paulie”. Net ir spalvas paėmiau tokias pat. Derinukas toks populiarus, kad anglakalbių dienoraščiuose net radau jo pavadinimą: „Grellow” (grey+yellow). Kaip jums patinka?

Paulie. Sort of

Kepurytę išsirinkau tokio modelio, kad dengtų tai, ką uždengti reikia, ir nenusakomo dydžio, t.y., ripsas ją daro tokią labilią, turėtų augti kartu su vaiku.

Kepurytė

Apie batukus viską pasako pavadinimas: „Stay-on Baby booties”.

Stay-on Baby Booties

Jei ką ir atsiminiau apie apavą iš savo vaikų kūdikystės, tai, kad vaikai iš paskutiniųjų stengiasi jo atsikratyti maldami kojomis. Todėl geriausi yra tie batukai, kurie laikosi ant kojų. Iš pavadinimo tikėjausi, kad jie tokie ir bus. Nuo savęs dar pailginau aulą.

Stay-on baby booties

Komplektėlį užbaigė zuikis. Dėl jo vienintelio dydžio man buvo ramu:)

Zuikis

Komplektėlis megztas iš Patons Merino wool DK 92, 23. Kepurytės modelis – čia, batukų – „Stay-on Baby Booties”, zuikis megztas iš Debbie Bliss knygos „Toy Knits”.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00