Dar daugiau naujienų

Kojininių siūlų, regis, jau tokia begalinė įvairovė, o vis norisi naujo, dar nematyto. Ir prašom – Regia pagamino naują šedevrą. „Design Line” linijoje nauja „Ombre Stripes” kolekcija, sukurta mano be galo mylimo dizainerio Kaffe Fassett.

Ombre stripes

Pavadinimas nusako „kas yra kas”, kojinės (ar kitas mezginys) gražiai dryžuosis vis nutamsėjančiais (ar nušviesėjančiais) dryžiukais. Paprasta, bet puikiai atskleidžia pačią stipriausią šio dizainerio kūrybos pusę – spalvos jausmą. Viena pavyzdinė pora iš naujos kolekcijos:

Rowan Colorscape Chunky

Nuosaikesnių kojinių mylėtojams nauji „kultūringų” spalvų kamuoliai už tikrai patrauklią kainą:

Funny Strumpf

Vėl pasirodė jau buvę ir sumegzti favoritai. Rowan Colorscape Chunky – idealus siūlas paskutinės minutės dovanai: pirštinėms, kepurei ar kaklui. O ir pati sruoga – ne mažiau patraukli dovana bet kokiai mezgėjai…

Rowan Colorscape Chunky

Spalvoti kamuoliai futbolo fanams:

World Ball

Daugelio pamilti siūlai pasipildė naujomis spalvomis. Plonytė vilna riešinėms, skaroms ar kitiems delikatiems mezginiams „Fine wool” turi dar vieną naują (labai madingą) spalvą:

Fine wool

Patons Merino wool DK, vaikučiams ir visiems, taip pat jautriems, savo kolekciją papildė labai reikalinga ir gan retai pasitaikančia saulės spalva – pats tas mūsų niūrioms žiemos(?) dienoms ir būsimiems mūsų žemės gyventojams, dar neatskleidusiems savo lyties:

Merino Wool DK

Prapuolusi perlinė Rowan Kidsilk Haze spalva vėl lentynose:

KidSilk

Šviesiai pilkas Regia tvidas, iki tol buvęs 4 gijų, dabar ir storesnis, 6 gijų – britiško stiliaus šalikams, kepurėms, kojinėms:

Regia tweed

Šiltas, storas ir švelnus Ecologico Camel:

Ecologico Camel

Tiems, kas jau galvoja apie vasarą – ekologiška natūraliais dažais dažyta medvilnė, minkšta ir matinė:

Cotton Eco

Ir ta pati medvilnė, lyg šepetėliu per šukas braukant nutaškyta (pamenat vaikystės dailės darbelius;)?

Cotton Eco Color

Gražių mezginių!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00