Vyriška klasika

Retas mūsų mokomės iš svetimų klaidų, dažnas ir ant savo paties klaidų grėblio ne kartą ir ne du vis užlipa. Mano vyriausiasis vaikas rodo ypatingą sumanumą tuo atžvilgiu. Mezgimo srity. Pirmiausia palaukia, kol koks nors modelis bus numegztas kam kitam, po to užsinori sau. Arba pasiima. Seniai rodžiau jam visus žurnalus, parduotuves užplūdusius susagstomus, atlenkiama apykakle vyriškus megztinius, jam nereikėjo. Pradėjau megzti broliui, Jurgis tuomet užmetė tik akį, įvertino jau numegztą megztuką.

Karolio megztukas

„Noriu. Tokio pat kaip Karolio”. Karolio megztukas megztas iš merino vilnos, minkštas ir švelnus, pats tas mažam (?) berniukui. Jurgis, nors ir nesuaugęs, bet drabužiai vyriško dydžio, norėjosi kažko solidesnio.

Karolio megztukas

Iš pradžių nusprendėm megzti iš estiškos vilnos, bet jos belaukdami sulaukėm naujienų iš Farerų salų, nešvelni, bet gerai nešiojama, tvirta ir šilta vilna – idealus variantas rimtam vyriškam megztiniui.

Klasika

Iš pradžių įkalbinėjau jį dėl tų kelių pynių (Karolio megztinis be jų), paskui nebeįkalbinėjau, o tiesiog padariau, nusprendusi, kad geriau už jį išmanau, kas kokiam siūlui tinka, juk nešiotojui svarbus rezultatas (gražus), o kaip jį pasieksi… dažnai geriausiai rasti būdą pačiam.

Šis megztinis – visiška vyriška klasika. Su sagom, atlenkiama apykakle, pilkos vilnos, su pyne. Pagrindinis raštas (viena eilė gerom akim, kita – viena gera, kita išvirkščia) – iš mano vaikystės megztinių, jis idealiai tikdavo naminei vilnai, mezginys būdavo neplokščias, įgaudavo apimties ir gražų reljefą. Megztinio Jurgis labai laukė, mezgiau su pertrauka, nes atsidėtų 700g neužteko, pritrūko vienos sruogos. Ir aš pati skubėjau užbaigti, žinodama savo vaiko įprotį tuoj pat nešioti naują daiktą, džiaugiausi, kad tas naujas šiuo šaltu ir drėgnu oru yra labai šiltas megztinis.

Klasika

Kodėl rodau prieš Kalėdas? Visų pirma, vyriškų megztinių dėl savo gabaritų tiek nedaug pasitaiko, jog tai tampa jau savaime vertybe. Dovana Kalėdoms? Jei turite vieną vienintelį vyrą savo gyvenime, kurio laukia megztos dovanos, kodėl gi ne – storas siūlas, o laiko beveik dvi savaitės: įmanoma. Bet greičiausiai jūsų virbalai užimti daugeliu kitų dovanėlių. Apie šį projektą verta pagalvoti šventiniu laikotarpiu. Kai visi maišai jau užpildyti, leidžiant šventines dienas  šeimos ar draugų rate, toks megztinis – puikus užsiėmimas kompanijoje, nereikalauja dėmesio, mezgasi greitai, o tikros vilnos pojūtis, kai žiema už lango, šildo ir džiugina. Ypač jei Kalėdų senelis paliks jums tokios vilnos maišelį po eglute…:) Galima už tai jam ir megztinį;)?

Klasika

Vaikiškam megztukui viršuje sagos švelniai lyg nėriniais išpaišytos, šiam šiurkštokam vyriškui – metalinės. Ir su žirgais.

Klasika

Vaikiškas megztukas megztas iš Lucca 44, sagos Jim Knopf, vyriškas – iš Sirri 5/3 nedažytos tamsiai pilkos vilnos, sagos – Union Knopf. {jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00