Rikke Hat

Kepurės – dalykas ir paprastas, ir sudėtingas vienu metu. Paprasta numegzti, greitas mažas projektas, tik va prisitaikyti, atrasti sau tinkamą fasoną – oi kaip sunku! Šis modelis tikrai prasprūdo man pro akis ir nubangavo tolyn neužkliuvęs. Bet atėjo į parduotuvę Jurga su tokia kepure, megzta iš dvigubos latviškos vilnos, taip jai tinkančia, apžiūrėjau ir… kažkas viduje spragtelėjo.

Rikke Hat

Mano Jurgis jau praeitais metais pareiškė, kad kepurių jis nenešioja. Iš principo. Šiais metais teikėsi nusileisti iki tiek, kad gal ir norėtų kokios padribusios, bet kiek berodžiau modelių, vis ne tas ir ne tas, ir tas pats priedainis: „Kepurių aš nenešioju, man nereikia”. Grįžau po susitikimo su Jurga namo įkvėpta, parodžiau jam internete modelį, įvairių mezgėjų projektus. „Tu sau nusimegzk, aš tada pažiūrėsiu”. Aš ir ruošiausi ją sau, ne jam megzti, tik artėjanti žiema man ramybės nedavė – visi turi būti su šalikais, kepurėm ir pirštinėm. Nusimezgiau labai greitai, nes labai rūpėjo, ir spalva man ta, truputį rašalinė, graži buvo, norėjosi kokio ryškalo nykumai aplink atsverti.

Nusimezgiau, parodžiau Jurgiui. Jis kepurę užsidėjo ir… nebenusiėmė. „Man labai patinka”,- pareiškė pasimatavęs,- „einu!”. „Pala pala, kur einu, džiaugiuosi, kad patiko, atiduok, numegsiu tokią ir tau.” „Sau nusimegzk, man ir šita labai gera”. „Tu gi turi džiaugtis, kad man patinka”,- po pauzės pridūrė. Ir išėjo.

Džiaugiuosi… Ir nusimezgiau sau kitą. Iš dažytos 2 gijų Farerų vilnos. Tik jai atkeliavus, neįsivaizdavau, kaip nešioti kepuę iš tokios nešvelnios vilnos, bet pakilo vėjas, ėmė lynoti, paspaudė šaltukas – ir niekas man tos kepurės nuo galvos nenuimtų:)

Rikke Hat

Gaila, negaliu parodyti pirminio įkvėpimo šaltinio, Jurgos kepurės, juolab kad jos vyro Donato nuotraukos – tikri šedevrai jau patys savaime, bet toks tamsus metų laikas labai nepalankus fotografavimui, teks palūkėti. Kol kas – dviejų beždžioniukų nuotraukos. Laimingų ir šiltai aprengtų:) Modelis – Rikke Hat{jcomments on}.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00