Random stripes

„Regia” tęsia labai šaunią „Design Line” tradiciją, užsakydama sukurti seriją siūlų kokiam žymiam tekstilės dizaineriui. Ši nauja „Random Stripes” kolekcija sukurta pirmo ryškumo žvaigždės, jau ne pirmą kartą bendradarbiaujančio su šia fima, genialaus koloristo Kaffe Fassett.

Random stripes

Šešios spalvos pačių nuostabiausių spalvų dryžiukų. Kojinėms ir ne tik. Toli gražu ne tik –

Random stripes

kartu su siūlais atkeliavo labai gražus iš jų sukurtų modelių žurnalas: kaklai, megztiniai, pagalvėlės, pirštinės, šalikėliai. Visa tai romantiškoje dvaro aplinkoje. Šiluma + grožis – ko daugiau žmogui šaltu metų laiku bereikia?

Random stripes

Malonus sutapimas (?) – nauja spalva, papildžiusi ir taip įspūdingą vienspalvų „Regia” siūlų kolekciją tobulai dera su daugeliu naujųjų margųjų dryžuotųjų:)

Regia uni

Kam 4 gijų siūlas kiek per plonas – naujiena: 6 gijų tvidas. Spalvos tokios, hmm hmm, nuotraukose, nes dabartiniu laiku šviesus metas ne tik trumpas, bet ir labai retas… Bet siūlai iš tiesų labai gražių ir labai nešiojamų spalvų: bordo, džinso, rudai juosva, tamsiai pilka ir balsva. Vienos spalvos supakuotos po 150g (didelei porai kojinių ar šalikui), kitos – po 50g.

Regia Tweed

Dar viena naujiena pradžiugins tiek riešinių, tiek skarų mezgėjas – Fine Wool kolekcija pasipildė naujomis, taip reikalingomis spalvomis: žalia, šokoladine, bordo, tamsiai pilka…

Fine Wool

Gražių mezginių!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00