Rowan Vilniuje

48-asis „Rowan” žurnalo numeris sulaukė iš mezgėjų ypatingo dėmesio. Ir ypač jo gražioji „Russian Doll” serija, vienas jos modelių yra ant žurnalo viršelio. Susigundžiau ir aš, tik mažu projektėliu, o KAI KAS susigndė labai nemažu projektu – švarkeliu „Dominika„.

Rowan Vilniuje

Originalų „Felted Tweed” siūlą ponia Aldona pakeitė Drops Alpaca, beveik idealiai sutapo projektui reikalingos spalvos. Tik alpaka plonesnė, todėl teko kiek modelį pasikoreguoti, nuo ko jis tapo trapesnis, smulkesnis.

Rowan Vilniuje

O kai užsiima kūrybišku perdirbimu ir sieki idealaus rezultato, neišvengiamas retsykiais pamezgimas atgal… O projektas ir šiaip grandiozinis. Turint galvoje, kiek į jį įsiterpė skarų, riešinių, mezginių anūkams, tai padarytas jis stulbinamu tempu. Vien sukišt visus galus! Apykalėje, kurios abi pusės gerosios, galai sukišti ypač dekoratyviai. Bet kas žinojo apie šį projektą, ponią Aldoną, tik įžengusią į MZ, pasitikdavo vienu žodžiu: „Kada?”. Ypač kai pamatėm gabaliuką… Nes gero(=gražaus) visada norisi kuo daugiau. Todėl daugiau ji naujus projektus kiek prisaugos paslapty. Bus siurprizas. Bet be spaudimo:)

Rowan Vilniuje

Buvau liudininkė įsigyto ne vieno dekoratyvinio žiogelio (jis – vienintelis užsegimas), o galutiniame variante tobulai pritiko ši sagė, tik ir laukusi savo žvaigždžių valandos.

Rowan Vilniuje
Aldonos Puteikienės megztas švarkelis. Modelis: Dominika, siūlai: Drops Alpaca 0302, 5565, 2925m, 3969m, 4050, 2020m, 7323m, 6309.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00