Spalvos

Kas dar nesusipažinęs su „Ravelry„, težino, kad jame saugomi ne tik tavo projektai, raštai, norai, bet ir siūlai. Tai yra, virtuali siūlų saugykla. Dedi savo siūlų nuotraukas su pavadinimu, kiekiu ir visa kita įmanoma informacija ir vienu pelės spragtelėjimu gali apžvelgti savo turtą, nelandžiodamas po lovom, po antresoles, po dėžes, dėželes ir įvairius kitus viešus ir slaptus kampelius. Įsivaizduokit mano nustebimą, kai pamačiau Jurgos siūluose pasirodžiusią šią nuotrauką ir siūlų gamintoją p.Schoppelį.

Spalvos

Vaje, kokia gėda, kad kiti suseka naujienas greičiau už mane pačią! Bandžiau atpažinti siūlus, niekaip. Atsidariau Jurgos puslapį, norėdama pasitikslinti, kas per naujiena, žiūriu, pirkta MZ. Viskas, pirmi požymiai. O buvau tikra, kad ką jau ką, bet parduotuvės siūlų asortimentą moku mintinai, dažnai net kurioj kas lentynoj, metražą, spalvas, sudėtį… O čia neatpažįstu. Nieko. Spoksojau sutrikusi kelias akimirkas į nuotrauką ir nejausdama žemės po kojom. Paskui kelis kartus giliai pakvėpavau ir nusprendžiau išsiaiškinti. Dar kartą atsidariau virtualų Jurgos sandėliuką ir įdėmiai peržvelgiau visas nuotraukas. Įdėmiai. Ir iš eilės. Antra buvo ši:

Naujos spalvos

O paskutinė, rodos, nieko bendro su pirmosiomis neturinti. Gerasis senasis pažįstamas „Zehner vier Kammzug”, daugelio labai mylimas dėl kainos ir sudėties, bet ne visiems patinkantis dėl spalvos. Tai yra, kad toks „be spalvos”. Tą paskutinį punktą Jurga ir pakeitė. Iki šiol sunkiai atsigaunu po sukrėtimo.

Galimos spalvos

O iš asmeninės patirties žinau, ką reiškia patirti dažymo džiaugsmą. Sunku sustoti:

Būsimos spalvos

Naujos spalvos
Būsimos spalvos

Naujos spalvos

Kairėje – natūrali estiška vilna (Aade Long 8/1), dešinėje – po alchemijos proceso. Iš pirmosios Jurga jau pradėjo megzti šalį. Labai laukiu tolesnių projektų…

Mezginys

Jurgos P.R. „pagerinti” siūlai ir jų nuotraukos. Siūlai: Schoppel-wolle Zehner vier Kammzug ir Aade Long natural 8/1{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00