Kada pasijuntame namie

Kai vakarais po įvairiausių darbų ir reikalų tvarkymo sugrįžtame namo, nusiauname tvirtus žieminius batus, niekas kitas taip nepadės pasijusti „‘tikrai namie”, kaip šiltos jaukios naminės šleputės. Ypač tokios, megztos iš storos purios vilnos ir suveltos skalbimo mašinoje. Mano vaikai turi knygelių seriją apie nykštukus, vienoje jų parodytas nykštukų namelis su visom detalėm, viskam apibūdinti užtenka vieno žodžio: „jauku”. Žiūrėdama į šias šleputes jaučiuosi taip pat, jomis tikriausiai avėjo nykštukų mama (tik iš po ilgo sijono nesimatė;)).

Šleputės
Žydronės Stankevičienės megztos, veltos ir fotografuotos šleputės.

„Mezgiau ir vėliau jas pagal Drops instrukciją 117-33 iš Drops Eskimo siūlų. Šlepečių dydis 35/37 (pėdutės ilgis 22 cm). Nors pėdutė 22 cm, bet numegzti reikėjo 40 cm ilgio. Po to jas susiuvau ir išskalbiau skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje, normalia programa su įprastais skalbikliais. Nuotraukos neatspindi šlepečių šilumos ir jaukumo jas apsimovus. Vienintelis pastebėjimas – nors pagal instrukciją siūlų svoris buvo nurodytas 250 g, sunaudojau lygiai 200 g.”

Būsimos šleputės

Dar vienas būdas „namiškai” pasijusti – Rūtos Juzėnienės megztos storos (kartu sudėti 2 siūlai: Regia 6-ply solid ir Drops Lima) naminės kojinės. Jaukios, labai šiltos ir puikiai tinka tiems, kas nemėgsta šlepečių, bet mėgsta, kad kojoms būtų jauku ir šilta :). Po tokią porą sutaikius po du panašios spalvos siūlus, Rūta numezgė kiekvienam šeimos nariui. Kad kojinės ilgiau gyventų ir nepaslystum vaikščiodamas, padus ji padekoravo silikoniniais ornamentais. Gal ne tokia ta žiema baugi?….:) Gal atvirkščiai – jauki, šilta ir… megzta?

Naminės kojinės Naminės kojinės
Naminės kojinės

Naminės kojinės

Rūtos Juzėnienės megztos ir fotografuotos naminės kojinės. Siūlai: Drops Lima 9015m kartu Regia 6-ply 00044, Lima 3609 su Regia 6-ply 2002, Drops Lima 9015m kartu Regia 6-ply 00044, Lima 5310 su Admiral 6-ply 7373.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00