Spalvotos naujienos

Pačios spalvočiausios naujienos pilkėjančiam metų laikui iš Shoppel-wolle!

Zauberwolle, pereinamų spalvų merino vilna  – visos spalvos! Nuotraukoje seniausiai nebuvusios: „Oxyde“, „Pakrantės akmenys“ ir „Mažas lapiukas“.

Zauberwolle

Visiems jau gerai pažįstamas Crazy Zauberball – daug naujų spalvų! 

Crazy Zauberball

Pati įdomiausia sezono naujiena – „Flying sauce“! Skraidančios lėkštės mezgimo rojuje…:)
Kamuoliukai lyg rankomis nudažyti, rūpestingai gamintas lyg rankomis verptas siūlas gražioje pakuotėje.

Flying Sauce

Rutuly siūlas yra dvigubas, tam, kad iš jo išeitų 2 visiškai vienodos kojinės. Perveri virbalą per ašį, pakabini and durų rankenos, pvz.,ir išsisuki 2 identiškus kamuoliukus unikalioms kojinėms, pirštinėms…

Flying Sauce

Prieš pristatydama daug naujų spalvų kojininių siūlų, noriu perspėti, jog toks pavadinimas tikrai nereiškia, kad šie siūlai skirti tik kojinėms. Atvirkščiai, jie gali būti ir tinka kojinėms dėl jų sudėtyje esančio 25% poliamido, suteikiančio siūlui ypatingą tvirtumą. Iš jo išeina puikūs nestori megztiniai, skaros, kepuraitės ir t.t… Garsusis Baktusas taip pat sukurtas kojininiams siūlams. Mat jų tiek daug ir tokių gražių, o kojines mezga toli gražu ne visi. Dažniausiai šie siūlai būna pakuojami po 100g – tiek kiek reikia 1 porai kojinių. Tai lygiai iš tokio kiekio numezgamas ir Baktusas. Susidomėję dar gali užmesti akį į vieną Ravelry grupę, kurioje pristatomi įvairūs mezginiai iš kojinių siūlų. Viskas, išskyrus kojines…:) 

Po tokios ilgos įžangos Admiral ombre(apatinėje eilėje) ir Admiral degrade(viršuje), švelniai besikaitaliojantis melanžas:

Admiral ombre /degrade

Admiral bedruckt:

Admiral RDruck

Admiral Flakes, spalvos išsidėto netolygiais plėmais:

Admiral Flakes

Naujos spalvos – vienspalvių Admiral papildymas:

Admiral uni

Admiral Bambus – prabangus kojininių siūlų variantas, vietoj poliamido prie vilnos dedamas bambukas (nemačiau iš jo numegztos nei vienos poros kojinių, tik skaras, megztinius, sukneles ir kepuraites, šalius…:)):

Admiral Bambus

Universal Garn – plonas vilnelės (80%) mišinys su poliamidu (20%):

Universal Garn

Daugelio pasiilgta vilna Zehner vier Kammzug:

Zehner vier kammzug

Taip pat dabar yra visos Zauberball ir Natur Pur spalvos.
Imam virbalus!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00