KAL – mezgam kartu. Skaras

Dideli norai kartais savaip sutvarko gyvenimo aplinkybes. Tik užsidegiau megzti skaras, visai „atsitiktinai“ užtikau Ravelry naują KAL (knit along), lyg tyčia man sukurtą – mano mėgstamos dizainerės nedidelė skarelė! Kaip įprasta tokiuose mezgimuose kartu, raštas buvo pateikiamas dalimis. Tik šį kartą ne reguliariais intervalais, o kitas rašto gabaliukas buvo paskelbiamas tik tuomet, kaip prieš tai buvusįjį numegzdavo bent 22 dalyviai (pagal skarelės pavadinimą: „22 leaves shawlette“). Kadangi dizainerė žinoma ir mylima, o dalyvių skaičius augo geometrine progresija, tai… visos dalys buvo labai greit paskelbtos.
Su naujoko uolumu bandau įvairius siūlus, nes skarų mezgimas yra specifinis, mezgama gan laisvai, na ir koks pūkelis nekenkia… kol kas ieškau savo tobulo siūlo skaroms. Iš tiesų nėra tokio, kiekvienas modelis savo pageidavimus siūlams turi, bet…bandau.
Šiam modeliui pasirinkau latvišką vilną. Sunaudojau vos kiek daugiau nei 50g, iš antro kamuoliuko dar išeis puikios riešinės:). Kada nors.

22 leaves shawlette
„22 leaves shawlette“, siūlai: latviška Ogres vilna

Dabar man labiausiai aktualu skaros ant kaklo. Šis modelis buvo mezgamas nežinant galutinio rezultato. Galutinis rezultatas man pasirodė labiausiai savo forma tinkantis ant pečių nei ant kaklo. (T.y., labiau aktualus vasarą nei žiemą.)

22 leaves shawlette

Vienas iš pačių maloniausių netikėtumų manęs laukė nuolat sekant žaidimo dalyvių mezginius, vienas už kitą gražesnius. Skarelė nedidelė, mezgasi greitai, tai ir mezginiai dygo kaip grybai po lietaus. Visada smagu bendrauti su bendraminčiais. Ir kai kitam pasaulio gale esanti mezgėja pakomentuoja tavo mezginį, aštriai suvoki, kaip interneto dėka mūsų pasaulis plečiasi , kaip sklinda idėjos… be jo nė nežinočiau apie jokius naujus man visai nepažįstamos suomės modelius. Bet niekas taip nesušildo širdies, kaip tame pačiame tarptautiniame forume, tarptautiniame KAL atradus pažįstamą veidą. Tai lyg kaip sutikus svečioje šalyje savo tautietį… 
Vaidos rudeninių lapų spalvų „22 leaves shawlette“:

rudeniniai lapai
Vaidos megzta ir fotografuota skarelė, siūlai – Zauberball  gebrannte mandeln

Vaida jį labai sėkmingai nešioja ant kaklo, o siūlas taip idealiai tinka šiam modeliui, jog neištvėriau nepačiupinėjus… Daugiau gražių vaizdų čia.

P.S. Kai didžioji dalis mezgėjų jau numezgė šias 22 lapų skareles, dizainerė paskelbė naują, didesnį 34 lapų variantą…

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00