KnitPro naujienos

Pagaliau atvyko taip ilgai daugelio laukta siunta iš KnitPro!
Virbalų lentyna jau nebeprimena būsimo pirmoko burnos, visi kabliukai užpildyti su VISŲ dydžių virbalais, valais ir vąšeliais!
Kelios labai malonios ir naudingos naujienos:

Magnetinis schemos laikiklis
Magma Chart Keeper
Sulankstytas ir susegtas gražios juodos raštuotos medžiagos jis labiau primena dalykinį teatrinės rankinės variantą.
Magma Chart Keeper
Atsegtas pasistato ir tuo pačiu spaustuku prisisega, kad stabiliai stovėtų (galimi keli pasvyrimo lygiai, kaip kam patogu schemas skaityti).
Magma Chart Keeper
Schema labai stipriai prisitvirtina ilga magnetine juostele, ją vis perslenki megzdamas ir niekad nepasimeti, kur esi. Dar 3 papildomi maži magnetukai pasižymėjimui.
Magma Chart Keeper
Kitoje aplanko pusėje lipdukais užsegama kišenė, į kurią galima sudėti tą pačią schemą ar dar kitus reikalingus popierius. Ir net rašiklis užrašams!

Akrilinis pastatomas nusukamų virbalų galų laikiklis
Virbalų dėklas
Skylutės sužymėtos virbalų dydžiais – tai ir virbalų dydžių matuoklis (t.y., 2in1:)). Pasistatai tokią pieštukinę virbalinę ant darbo stalo ar lentynos ir reikalingo dydžio virbalai visuomet po ranka!

Prabangus gražios raštuotos medžiagos dėklas valiniams virbalams
Virbalų dėklas
Viduje – permatomo plastiko viengubos, dvigubos ir trigubos kišenės su patogiu užsegimu, į kuriuos sudedam savo virbalus. Papildomos kišenės parduodamos atskirai po 2 vnt., taip kad virbalų kolekcijai ribų nėra…

Tuniso vąšeliai
Tuniso vąšeliai
Mediniai vąšeliai gale turi metalinį sriegį, prie kurio prisisuka norimo ilgio valas. Kai kas jį naudoja ne pagal paskirtį – surinkinėja kaklo (ar kitos vietos, kur surinkti reikia) akis, paskui, kai visos akys jau ant valo, vąšelį pakeičia virbalu ir… mezga.

20 cm kojininių virbalų rinkinys
Kojininų virbalų rinkinys
15 cm ilgio virbalų rinkinys jau matytas, čia – ilgesni virbalai ir stambesni dydžiai: nuo 2,5 mm iki 5 mm.

Virbalų dydžių matuoklis
Virbalų dydžių matuoklis
Nėr visai tikra naujovė, bet išnyko taip seniai, kad primenu tiems, kas jo ir pamatyti nespėjo. Šis daikčiukas ne tik patogus virbalų dydžiams matuoti, bet tarp dviejų liniuočių (colių ir cm) esanti permatoma juostelė su raudonu brūkšneliu (ne termometras!), uždėta ant megzto pavyzdėlio, leis greitai ir patogiai suskaičiuoti, kiek akių telpa į 10 cm ar 4colius.

Smagaus mezgimo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00