Riboto kiekio šventiniai spalvynai

El. paštas Spausdinti PDF

Kartu su pavasariniais žiedais iš Didžiosios Britanijos atvyko ir daug kitų spalvų Signature 4-ply (75% vilna, iš jų 35% mėlynasnukių lesterių vilna, 25% neilonas, 100g ~ 400m) kamuoliukų, vieni bus jau pažįstami, kiti - visai nauji:).
Iš naujų - riboto kiekio kalėdinės kolekcijos kamuoliukai: Bugienis ir Šviečiančios girliandos (apatinėje nuotraukoje).
Žinau, žinau, Kalėdos jau baigėsi, laukiam visai kitų švenčių, bet... kas ruošė dovanas paskutinę naktį ir šiais metais prisižadėjo sau pradėti jomis rūpintis sausio 1 dieną, tikiuosi, deramai įvertins šią naujieną vasarį;). Spalvos margame kamuoliuke dailiai dėliojasi juostelėm ir smulkiu rašteliu, o atspalviai... kas užginčys, jei pavadinsite savo kojines ar baktusą braškėmis, spanguolėmis ar bruknėmis? Tradiciškai prie margo kamuoliuko gamintojas priderino vienspalvius - Vyšnių lašus ir Kardamoną.

IMG 218ff0

Toks pats ribotas kiekis ir kito šventinio kamuoliuko - Šviečiančių girliandų. Kalėdos baigėsi, bet girliandos yra nepamainomos visų švenčių atributas, ypač naktinių ir gamtinių:). Prie lempelių šveisų priderinti vienspalviai - Kajeno pipiras, Rūgštus obuolys, Sarsaparilla (lentynoje laukia;)) ir Kramtomoji guma.

IMG 2184ff

Sodrių spalvų gerbėjams į kompaniją pritiks ir skani naujiena - Mėlynių čiulpinukai:

IMG 220tt7

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti