Tegyvuoja vasara!

El. paštas Spausdinti PDF

Didelė siunta naujienų iš "Rosarios4" tikrai pradžiugins vasaros nuotaikomis gyvenančius mezgėjus! Tarp naujienų yra ir šiltos, ir ne taip šiltos vilnos, bet vasariniai siūlai šiandien groja pirmu smuiku.

Pirmoji naujiena - "Re-Use" (100% medvilnė, 100g~192m). Storoka ir tvirta perdirbta medvilnė pradžiugins ne tik vasariškai gaiviomis spalvomis, bet visus ekologiškai mąstančius bei  džinsą mylinčius:

Re-use

Visai kitoks siūlas - "Emporio" (81% viskozė, 19% linas, 50g ~ 95m). Švelniai blizgus, nelygaus storumo siūlas, idealus krintantiems mezginiams (ką nesunku atspėti iš sudėties:)).

Emporio

"Oceano" (70% medvilnė, 30% vilna, 50g~100) - siūlas visiems metų laikams. Ir visiems jautruoliams, kuriems gryna vilna per aštri. Purus, tamprus, dailiai susuktas - dabar megztukams, liemenėms, o atėjus rudeniui - vienas rimčiausių kandidatų kaklams, šalikams bei kepurėms.

Oceano

"Merino Land" (100% merino vilna, 50g ~220m) - ne naujiena, o labai net mylimas senas pažįstamas. Tik naujomis spalvomis pasipildęs:

Merino Land

Ritinėlių piramidė iš abiejų pusių, kad visomis jomis pasidžiaugti galėtumėte:). Nepamainomas riešinėms, skaroms, ploniems megztukams...

Merino Land

Ir dar:

Merino Land

Pabaigai - labai naujiena. "Butterfly" (100% šilkas, 50g ~ 150m). Nepaprastai dailios tekstūros gryno šilko siūlas, tinkantis visiems sezonams.

Butterfly

Kiauraraščiu megztas atrodo lyg iš tobulo moteriškumo laikų... Kitame įraše pažadu pavyzdėlį.

Butterfly

Subtilių spalvų, dvi kairėje (sezono hitas mėtinė ir persikinė) - dažytos natūraliais dažais:

Butterfly

Dar toli gražu ne viskas, bet viskas, tikiuosi, gražu:).

 

Komentarai  

 
#16 2014-07-10 13:42
oi Siga :)
Cituoti
 
 
#15 2014-07-10 13:41
Citata Siga:
Didžiausia bėda - jei pataikai ateiti tada, kai parduotuvėje lankosi kas nors iš to būrelio... Iki šiol akyse stovi vaizdas: pardavėjos kalbasi tai su viena, tai su kita kliente, o prie stalo sėdi būrelio narė, vynioja sau siūlus, vis kalbina pardavėjas ir piktai, su nepasitenkinimu žiūri į kitus lankytojus. Jau galite pulti.. :D

Rasa, labai gaila, bet 100% tiesa. Is pradziu labai apsidziaugiau radusi sia parduotuve, dabar gi ieskau tu paciu siulu internete, nes uzejusi pasijuntu lyg isibrovusi i svetima miegamaji... Karta net pataikiau uzeiti burelio ponioms gurgsnojant vyna. Nereikia turbut ne sakyti, kaip jaukiai pasijutau...
Cituoti
 
 
#14 2014-07-03 13:34
Matosi, kad MZ palaikymo komanda (mezgimo būrelis) dantim ir nagais gina savo šventovę nuo bet ko.. Net ir nuo ne tokio jau ir neigiamo komentaro. Man smagu, kad MZ yra įdomesnių siūlų, kad jūs į tą savo būrelį susirinkusios "užsimotyvuojat" išbandyti naujus mezginius, idėjas. Į MZ blogą užsuku kiekvieną dieną - akių paganyti, vietoje delfio. :D Į parduotuvę užsuku labai retai - tik iš būtinybės, kai, pvz, greitai reikia kurio nors dydžio virbalų. Kaip ir Viksva (ir kiti, kurie palieka komentarus internete), aš ten jaučiuosi kaip kokia nusikaltėlė, drumsčianti ramybę... :D Gal tik vieną kartą gavau normalią konsultaciją ir patarimą - seniai iš pačios Sonatos. Didžiausia bėda - jei pataikai ateiti tada, kai parduotuvėje lankosi kas nors iš to būrelio... Iki šiol akyse stovi vaizdas: pardavėjos kalbasi tai su viena, tai su kita kliente, o prie stalo sėdi būrelio narė, vynioja sau siūlus, vis kalbina pardavėjas ir piktai, su nepasitenkinimu žiūri į kitus lankytojus. Jau galite pulti.. :D
Cituoti
 
 
#13 2014-05-06 19:13
Man tai gaila šito žmogaus-viksvos. Jis pats save nubaudė, kad nepamilo nuostabiosios krautuvėlės...
Bet visada yra Maxima, ten irgi yra siūlų, ten niekas nediskutuoja apie atspalvius ir paskutinius kamuoliukus ir Maximai TIKRAI rūpi kiekvienas pirkėjas... Malonių įspūdžių!
Cituoti
 
 
#12 2014-05-04 21:08
Citata Viksva:
Labai gaila, kad nerasote kainu. Nereiketu veltui vaziuoti, nes parduotuveje pardavejos be galo uzsiemusios pacios savimi (ar draugemis) ir neturi laiko pirkejoms. Neturiu naglumo listi kalbantiems zmonems i akis, tai veltui laukiau, kol baigs diskutuoti apie zalia atspalvi ir paskutini matkeli...


Viksva, būkit laiminga ir mylima, bet pirmiausia pati save mylėkite, tada ir kitų meilę ir dėmesį imsite pastebėti :) ir nereikės jokio naglumo :)
kuo širdingiausiai linkiu jums to :)
Cituoti
 
 
#11 2014-05-04 20:03
Aš atvykstu į Mezgimo zoną 130 km, tai nereiškia, kad aš turiu daug laiko ar man nėra kur dėti pinigų, bet todėl, kad parduotuvė, jos pardavėjos ir visa bendra aplinka, bei atmosfera unikali, vien tik biblioteka ko verta, kuria gali naudotis kiek nori, o kurioje siūlų parduotuvėje tokia yra? Man neteko rasti. Aš nesu pardavėjų draugė, bet kiekvieno apsilankymo metu pasijuntu tarsi ja būčiau, kai parašau el. laišką, atsako labai išsamiai ir jeigu reikia, tai ir nufotografuoja siūlų derinius ar šiaip padeda vertingais patarimais. Todėl aš ir daug kitų mezgėjų Mezgimo zoną mėgztame ir palaikome!
Cituoti
 
 
#10 2014-05-04 12:04
taip kad ponia Viksva jus cia palaikymo nesulauksit,nes visos Mezgimo Zonoj sulaukia tiek gero aptarnavimo,tie k daug patarimu labai jaukios atmosferos ,didziules bibliotekos kuria visada gali naudotis. netgi tuomet kai pardaveja uzsiemusi kitu zmogum reiktu nepykauti o atsisesti ir pasklaidyti puikiu zurnalu!
Cituoti
 
 
#9 2014-05-03 18:55
Citata Kornelija:
Daiva, labai taiklus komentaras :)

Oi, kažkokia disleksija man... prisiminiau pokalbį su Daiva ir parašiau vietoj Dalios, atsiprašau :)
Cituoti
 
 
#8 2014-05-03 18:53
Daiva, labai taiklus komentaras :)
Cituoti
 
 
#7 2014-05-03 17:37
Liūdniausia, kad tos, kurios "neturi naglumo", susikaupusį nepasitenkinimą išlieja internete, gal kad auditorija didesnė, ir bando sugadinti prieššventinę nuotaiką. NEPAVYKS! Mes tiesiog mylim Mezgimo zoną:)))
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti