Sveiki atvykę!

El. paštas Spausdinti PDF

Sezonams keičiantis norisi naujovių įvairiausiose srityse, mezgėjoms visuomet norisi naujų siūlų. Šiandienos atvykėliai - ne naujiena, bet naujomis spalvomis pasipuošę seni pažįstami. Naujos Rowan "Fine Lace" (80% merino vilna, 20% alpaka, 50g~400m) spalvos: mėtos, garstyčios ir sniego baltumo.

Fine Lace

Taip pat nauji šilta raudonai rudos ir sniego baltumo Rowan "Kidsilk Haze" (25g ~ 210m, 70% moheris, 30% šilkas) spalvų kamuoliukai. Ypatingai norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį į naujas sniego baltumo spalvas - balta spalva, taip aktuali daugeliui šventinių drabužių ir taip sunkiai randamas reikiamas atspalvis... Kuo jų daugiau, tuo daugiau šansų turėti tobulą svajonių rūbą:).

Kidsilk Haze

Ir niekaip be tvido! 6 gijų "Regia Tweed" (150g ~ 375m, 70% vilna, 25% poliamidas, 5% viskozė) tamsaus džinso spalvos - šiltoms kojinėms, smagioms kepurėms, klasikinėms liemenėms ar naujiems megztiniams...

Regia Tweed 6-ply

Rowan "Felted Tweed" (50g ~ 175m, 50% vilna, 25% alpaka, 25% viskozė):

Felted Tweed

Ir trys dailūs kamuoliukai saldainiukai - Rowan "Fine Tweed"  (25g ~ 90m, 100% vilna).

Fine Tweed

Fine Tweed

Fine Tweed

Rowan "Purelife Revive" (36% šilkas, 36% medvilnė ir 28% viskozė, 50g ~ 125m) siūlas, labai populiarus praėjusią vasarą, vėl tiesia galvą iš lentynų į pirmus pavasario spindulius. Daug gražių mezginių iš jo naujame "Rowan 55" žurnale, o naujai atvykusi spalva užpildė skylę pilnoje kolekcijoje:)

Purelife Revive

Įkvėpimo pavasariui ruošiantis!

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti