Tradicijos netradiciškai

El. paštas Spausdinti PDF

Tvidas - britiška klasikų klasika. Jis yra beveik kiekvienoje kojinių siūlų kolekcijoje, tik šioje naujoje tradicinę nuosaikių (tamsiai mėlyna, juoda, ruda, pilka, balta) atspalvių paletę papildo naujos madingos spalvos.

Tvidas

100g (70% vilna, 25% poliamidas, 5% viskozė, 420m) kamuoliuko (be mazgų!) užteks gražiai kojinių porai, bet jo paskirtis tikrai neapsiriboja mūsų kojomis! Tvidas yra idealus šalikams, pirštinėms, sijonams ar ploniems vasariniams megztukams (aš jau nusižiūrėjau va šitą;)). Kolekcijos kiekis ribotas (jau keturių spalvų nėra nė nuotraukoje...), bet tų, esančių nuotraukoje, dar visų spalvų užteks megztukui. Ir gerai, juokėsi mezgėjų kompanija prie naujos dėžės, kad jų mažai, o tai viena nusimezga, paskui kita. Čia - tik viena ;)).

Tvidas

Ir nauja "KidSilk Haze  Stripe" (70% moheris, 30% šilkas, 50 g~ 421 m) spalva "Frost":

KidSik Haze Stripe

Smagių kūrybos akimirkų!

 

Komentarai  

 
#1 2013-10-14 08:24
Šiuo metu is Twido mezgu vyrišką megztuką- siūlas fantastiškas, mezginys minkštas, švelnus, tiesiog neįmanoma atsitraukti pasakyčiau siūlas pakankamai skalsus:))Bučia u laiminga, kad šios rūšies siūlai niekada nesibaigtu:)))M egsiu butinai suknyte, jaučiu puikiai nešiosis:))Man labai patinka šio siūlo storis:)))Pirki t, megzkite ir manau tikrai nepasigailesite :)))
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti