Candy Crush

El. paštas Spausdinti PDF

1 mediggum2

Virginijos mezginiai yra tikrai labai ypatingi ir ne vienam kyla noras tokio pat pamačius. Dideliam pastarojo būrio džiaugsmui Virginija pradėjo kurti ne tik nuostabius modelius, bet ir jų aprašymus:). Šiandieninis - jau trečiasis!

2 mediuffm2

Šio, tokio meniško, linksmo, labai išskirtinio kaklašildžio receptas jau Ravelry.

3 mediufffm2

Net ir tokiame mažame daikte (mažame tik apimtimi, ne svarba;)) pilnai atsiskleidžia Virginijos stilius - jos mylimas žakardas, ypatingas mokėjimas suderinti spalvas ir skirtingus raštus.

5 mediuggm2

Ypač man gražus margo ir vienspalvio siūlų derinys, ne kartą Virginijos naudotas, anksčiau imant gamintojų siūlus, o šį kartą melanžą sukuria pati, sudėjus vienspalvį kojininį siūlą su plona marga Noro gija. Spalvotiems raštams galite naudoti kokius tik turit storį atitinkančius vilnonius galiukus.

7 mefffdium2

Truputį nerimtas, šmaikštus, labai jaunatviškas, su polėkiu megztas komplektėlis turi ir labai gerą vardą. Su tokia saldžia mozaika ant sniego tikrai nebus liūdna ir pačią pilkiausią dieną:).

jjrbb

Virginijos Sankalienės megztas ir fotografuotas komplektas iš Regia 4-ply 1992 kartu su Noro Cashmere Flavor. Modelis - "Cowl Candy Crush".

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti