Paskutinės minutės (?) papuošimai

El. paštas Spausdinti PDF

Megzti burbulai

Tikrai neteigsiu, kad šitie megzti burbulai - viens du ir bus ant jūsų eglės. Ypač tiek daug, kiek matote ant kaip kieno eglės. Ar vyno butelio...

Megzti burbulai

Dviems norvergų dizaineriams Arne ir Carlos tik išleidus savo megztų burbulų knygą, išpopuliarėjo jie be galo. Ir ne veltui. Nes yra jaukūs, gražūs, puikiausia namų puošmena ir šilta dovana savo artimui.

Megzti burbulai

Knygoje yra 55 burbulai, Daiva J., draugaujanti su skaičiais, sumetė, kad kas savaitę mezgant po burbulą (vienas juokas, tiesa?), Kalėdoms turėsime įspūdingą kolekciją (nuo knygos išleidimo daug entiuziastų dizainerių pastangomis ji tapo žymiai skaitlingesnė). Na kam prie širdies toks apdairumas. Man tiesiog rankos nekiltų imtis eglutės puošmenų sausį, jau nekalbant apie kovą ar liepą. Va, rudeniui įpusėjus, jau ir Kalėdomis galima imti rūpintis. Dažniausiai, žinoma, jau būna per vėlu dideliems projektams, bet man geriau mažiau, užtat su nusiteikimu. Vartau dabar  N.Lawson knygą "Nigella Christmas", ieškodama įkvėpimo Kalėdų stalui, ji cituoja vieną knygą, skirtą būtent šioms, svarbiausioms žiemos šventėms, kurioje sausio 1 dieną siūloma pradėti rūpintis kalėdiniu pudingu gruodžio mėnesiui. Skanių namų deivei nuo to tik rankos nusvyra... ir man kartu su ja.

Megzti burbulai

Savo pasiteisinimui paskaičiavau kitaip: jei per kiekvienas Kalėdas numegsiu po kelis burbulus, po n metų turėsiu įspūdingą kolekciją. Jei ne aš, tai mano vaikai. Šiais metais, deja, nenumezgiau nei vieno ir džiaugiuosi pernykščiais penkiais (iš jų - pora Kornelijos) ir nauju šeštu, mano pusseserės Sigutės dovanotu:)

Megzti burbulai

Ir ilgesingai dūsauju žiūrėdama į įspūdingą Gitanos šių metų derlių.

Megzti burbulai

Dūsauk nedūsavęs, įspūdingos kolekcijos šiuo laiku jau nebepadarysi, nes iš visų pusių spaudžia patys įvairiausi šventiniai reikalai, bet vieną kitą burbulą numegzti dar spėsite vakare vaikus suguldę ar pyragus iškepę. Net ir tie keli tikrai sušildys ir nušvies namus. Ar artimojo širdį, padovanoti jo namams papuošti.

Megzti burbulai

Pirmosios trys nuotraukos - Aurelijos Mikalauskaitės, likusios - Gitanos Gricienės, jose - autorių megzti burbulai, modelis - "Julekuler", siūlai - Karisma 01, 05, 48. 

Atnaujinta Antradienis, 18 Gruodis 2012 22:03  

Komentarai  

 
#6 2012-12-19 20:03
Citata Gitana:
Siemet "uzsiburbuliavau "' - 30 vnt. per pora savaiciu:) Daiva J., 2 valandu vienam tikrai pakanka.
O del to beveik misko, tai cia grazioji vietos puse, nes per kitus langus atsiveria nuostabus vaizdas i kalejimu departamento kiema su visu tam tikram kontingentui vezioti skirtu transportu:)))


30 vnt. per pora savaičių, ir tai prieš visas ŠITAS ŠVENTES?... Jeckau, iš kur tiek laiko, kai atrodo kad net gyvent nėra kada...
Cituoti
 
 
#5 2012-12-19 18:32
Siemet "uzsiburbuliavau "' - 30 vnt. per pora savaiciu:) Daiva J., 2 valandu vienam tikrai pakanka.
O del to beveik misko, tai cia grazioji vietos puse, nes per kitus langus atsiveria nuostabus vaizdas i kalejimu departamento kiema su visu tam tikram kontingentui vezioti skirtu transportu:)))
Cituoti
 
 
#4 2012-12-19 14:19
Kai susikurem savo "nauja" seima:-), pradejau kasmet per sventes padaryti po viena zaisliuka eglutei, musu Kaledos buna namines, tai ta rankdarbi ir darau per pacias sventes, kai kiti nugula sofutes ir foteliukus:-) tada su vyru nutariam, kokie cia mums buvo metai, uzvadinam zaisla, uzrasom, kad nepasimirstu iki 100 metu:-):-):-) ir kabinam i egles sezono gala kitiems zaislams i kompanija. Siais metais kaip tik galvojau, kad kai uzvalde mane tas mezgimas, tai ir zaisliuka megzta butinai reiks daryt:-) graziu visiems artejanciu svenciu:-)
Cituoti
 
 
#3 2012-12-19 13:55
na burbulai burbulais, bet kokioj gražioj vietoj kažkas gyvena, beveik miške!
Cituoti
 
 
#2 2012-12-19 11:26
O viešpatie, kaip gražuuuuuu, nuostabūs burbulai.
Aš nenumezgiau nei vieno burbulo, bet užtat jau savaitę namie "sninga" nertom snaigėm...
Cituoti
 
 
#1 2012-12-19 10:42
ooooo kaip gražu ir jauku, ir biškį nesmagu, kad mano namuose nė vieno tokio burbulo kol kas nėra... Prie teorinio samprotavimo apie vieną burbulą per savaitę pasilieku :)

O ką, jei susidarytų burbulų mezgėjų entuziasčių "būrelis", galėtume po TĄ burbulą megzti ketvirtadieniai s :) Burbulų ekspertės, ar įmanoma per 2 valandas numegzti burbulą? Įgudus turbūt taip?..
Hmmm, gerą mintį pati sau padaviau, irgi teorinę kol kas
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti