Ilmava. 7 dalis

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 3ggg903 2

Karantinas - serialų laikas ir labai smagu, kad galime atnaujinti savąjį, vardu "Ilmava". Panaudoję šį raktinį žodį labai sėkmingai galėsite peržiūrėti ankstesnes serijas, jei pasimiršo ar nuspręsit, kad jums reikia dar vieno tokio megztuko, šiandieną - jūrinė dalis.

IMG 392gg1 2

Gal Vilma taip ir negalvojo rinkdamąsi mėlynus atspalvius ir derindama priedus prie jos, bet tos sagutės laiveliai iškart į žydrus tolius mane nunešė... ;)

IMG 392hhh6 2

Tema visų serijų ta pati - modelis, bet kiekviena serija unikali ir nepakartojama. Pagal raktinį pavadinimo žodį galėsite peržiūrėti visas senesnes serijas, jei primiršote ar galvojate, kad neblogai būtų dar vienas toks megztukas ;). Vilmos versijoje - labai daug jos pačios kūrybos ir prisitaikymo sau.

IMG 395jjj2 2

Pirmiausia, ji nusprendė, kad Annos pasiūlyto iškirptės formavimo būdo prie pažastų negana ir pridėjo nuo savęs trumpų eilių gabaliuką nugaroje. Praleido ji ir kiauraraščių juostas - ilgam šiltam megztukui jos greičiausiai tik perteklinę ventiliaciją pridėtų ;). Užtai lygių akių plotai sudalinti gana plačiomis juostomis iš dviejų kartu sudėtų pačių įvairiausių mėlynų atspalvių (su lašeliu žalio). Iš pirmo žvilgsnio megztinis atrodo lyg ir vienspalvis, bet jame tiek daug niuansų, įdomių derinių, netikėtų kombinacijų. Užburantis vaizdas, lyg žiūrėtum į dangų ar jūrą - viskas vibruoja, mainosi, kinta.

IMG 393gg2

Originaliam modeliui Vilma pridėjo ne tik ilgį, bet ir užsegimą. Tokią dailią juostelę - kaip gražius rėmus geram paveikslui.

IMG 3913ggg

Vilmos Bukaitės megztas megztukas iš Drops Baby Merino 33, Zauberball Crazy 2136 (Pavasaris jau čia), Regia Trendpoint 6615, Regia uni 4-ply 1996 ir, spėju, dar šiobeito ;). Modelis - "Ilmava", sagos - Union Knopf.

 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti