Geltona spalva

El. paštas Spausdinti PDF

Megztinis Lietuvoje - visų keturių sezonų drabužis, rimtesni šalčmiriai net vilnos nemaino į medvilnę ar kitus vasarinius pluoštus, bet vienas dalykas neišvengiamai išduoda metų laikų kaitą. Spalva. Gali rodytis dar gili žiema aplinkui, bet kai labai labai užsimanai geltono megztuko, gali būti tikras, kad ore jau kvepia pavasariu:).

IMG 200lok3

Megztukas-švarkelis (ačiū ripsui!) turi dar vieną vasarišką bruožą - užsegimą. Žiemą jo nelabai ir reikia, nes atsiseginėsi dažniausiai tik nusirengdamas;), vasarą visai kita kalba. Patogu tokį užsimesti ant lengvos palaidinės ar vasariškos suknutės, kai staigia prireikia šiltesnio sluoksnio, gali lengvai reguliuoti šilumą pagal orų nuotaikas. Tokiam sluoksniavimui puikiai tinka minimalistinis dizainas - lygus ripsas, reglanas nuo viršaus ir viską tobulai užbaigianti I-cord juostelė.

IMG 201iby9

Jolantos Žilinskienės megztas megztinis ir nuotraukos, siūlai - Bluefaced Leicester DK 289 (medus), sagos - Union Knopf.

Atnaujinta Pirmadienis, 09 Balandis 2018 09:42  

Komentarai  

 
#1 Daiva Haurylovich 2018-04-14 07:35
Jolantos Žilinskienės mezginiai - man patys gražiausi! Seku dienorašį ir laukiu Jos nuotraukų. Jie madingi, stilingi, kartu kuklūs ir prabangiai atrodantys. Jos stilius labai artimas mano širdžiai. Šaunuolė Jolanta!
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti