Turn a Square

El. paštas Spausdinti PDF

Planavau šią kepurę rodyti prieš pat šventes, nes ji, mano įsitikinimu, tikrai yra paskutinės minutės dovana. Bet praeito įrašo komentaruose Rūta apie ją užsiminė, tai rodau.
Pirmą kartą į dizainerio Jared Flood modelį "Turn a Square" atkreipiau dėmesį Sigos dėka, kai ji mezgė vyrui versiją iš plonesnių siūlų (originale naudotas Silk Garden), o skubiai prireikus vyriškos kepurės savo krikšto sūnui, išbandžiau pati.

Turn a Square

Tikrai greitas ir daugeliui tinkantis modelis, tokia klasikinė kepuraitė. Be puikios kepurės dar išmoksite, kaip megzti dryžiais ratu be matomos spalvų pasikeitimo vietos. Mezgiau iš Noro SIlk Garden Sock S252, derindama jį su vienspalviu dvigubu 4 gijų kojininiu siūlu. Prabangus variantas, bet galimas ir ekonominis (meninis),  sunaudojant įvairius tinkamus galiukus.

Turn a Square

Kepurių bus daugiau, tai tikrai puiki ir greitai pagaminama dovana tiems, kas kepures nešioja. Arba norėtų nešioti:) Gal kas dar žino kokių universalesnių, "dovaninių" modelių?

Atnaujinta Ketvirtadienis, 09 Gruodis 2010 22:38  

Komentarai  

 
#4 2010-12-12 20:52
Paspaudusi ant aktyvios nuorodos tekste, rasite nuorodą į aprašymą (Ravelry)
Cituoti
 
 
#3 2010-12-12 16:37
O gal galėtumėte schemą mezginio numesti kur galima rasti?
Cituoti
 
 
#2 2010-12-10 04:35
Kokia graži... Aš dar pasiūlyčiau - ne, ne kepurę, bet savo kojines - šlepetes: mezgama trumpiau, ganėtinai paprasta. Pabandysiu artimiausiomis dienomis atkapstyti savo mezgimo žurnalą (na, kraustymasis čia kaltas, kad ne iš karto visus reikalingus daiktus atrandu), kaip nors gal įkelčiau aprašymą, jei tik kas vokiškai skaito. O jei ne, gal suspėčiau išversti. Irgi ganėtinai tinka į paskutinės minutės (ar nakties? :)) dovanas.
Cituoti
 
 
#1 2010-12-09 23:12
Na, Wurm ir greitas variantas. As noriu isbandyti maisyta varianta tarp Wurm ir Noro Hat (http://www.ravelry.com/patterns/library/noro-hat). Megzti spalvotai, bet su krastu kaip Wurm. Priklausant nuo spalvu, ir vyriskiam turetu tikti.
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugos kodas
Atnaujinti