Dienoraštis

Vidurvasario spalvos

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 4324

Dabartinis laikas - gamtos galios, žydėjimo ir vešėjimo pats apogėjus. O mezgėjų spintose žydi megztukai.

IMG 4337

Pačiomis gražiausiomis, vaiskiausiomis ir smagiausiomis spalvomis. Sagutės ir apyrankės neatsilieka:)

IMG 4339

Loretos megztas megztukas iš Edition 6.0 2296 (Angliškas sodas), sagutės - Union Knopf.

Atnaujinta Penktadienis, 23 Birželis 2017 08:44
 

Vasarinė beretė

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 4580

Vakarykštės palaidinės siūlas tinka patiems įvairiausiems mezginiams ir kiekviename jų vis kitaip atsiskleidžia.

IMG 4581

Ši daili beretė - iš vieno melsvai rusvo kamuoliuko, kurio raštas, sukurtas Noro spalviniams perėjimams, šiame siūle taip subtiliai nubanguoja, nuvilnija.

IMG 4611

Lyg paslaptingas miško ežerėlis, į kurį meti akmenuką ir akių negali atitraukti nuo magiško raibulių šokio...

IMG 4608

Eglės Kiškienės megzta beretė iš Rosarios4 For Nature print 117, modelis - "Stereum Ostrea".

Atnaujinta Pirmadienis, 19 Birželis 2017 20:57
 

Vasaros mozaika

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 4571

Ši smagi vasarinė palaidinė - iš gintarinių aukso blyksnių, melsvų dangaus ir vandenų atspalvių, rusvo smėlio ir linksmų baltų debesėlių.

IMG 4574

Vasarinės mozaikos receptas - dvi eilutės kario ir trys eilutės kavos atspalvių meniškai dažytos minkštutės ekologiškos medvilnės. Du kamuoliukai vieno ir trys kito atspalvio, visiškai lygiu raštu, besimėgaujant prieš akis gimstančiu paveikslu, kurį vainikuoja minimalistinis kaklo užbaigimas I-cord'u. Prie sijono ir prie kelnių, su pačiais įvairiausiais papuošalais, mieste ir gamtoje...

IMG 4576

Jolantos Žilinskienės megzta palaidinė iš Rosario4 For Nature Print 101 (Karis) ir 111 (Kava).

Atnaujinta Pirmadienis, 19 Birželis 2017 20:48
 

Kaip suderinti kalendorių su temperatūra

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 7009

Tipiškos lietuviškos vasaros niekada neleis atsipalaiduoti - netikėtas dušas, su saule besileidžianti temperatūra ir kiti panašūs siurprizai, besirūpinantys turtingu, išradingu ir sluoksniuotu mūsų garderobu.

IMG 7011

Gaivių spalvų plonytė vasarinė suknelė yra pats nuostabiausias dalykas karštą vasaros dieną, o prie jos priderinta žydinčio gėlyno spalvų plonos merino vilnos skara su smagiom skylėm yra pats geriausias atsakas atvėsusiems vakarams ar aktyviai kondicionuojamoms patalpoms.

IMG 7015

Kaip visi Jolantos mezginiai, suknelė idealiai jai pačiai pritaikyta - ir spalvomis, ir modeliu, ir labai vykusiom detalėm.

IMG 7016

Skirtingos priekio bei nugaros juostos sukuria siūlės vietoje žaismingą paveikslą, praplatinta apačia dailiai moteriškai užbaigia suknelę, kaip gražiai pradeda kitos spalvos juostelė su sagutėm.

IMG 7023

Jolantos Vainutienės megzta suknelė ir skara. Suknelė megzta iš Noro Stained Glass 3. Skara megzta iš Lace Ball 100 2170 (Vasaros švytėjimas), modelis - "Motley".

Atnaujinta Pirmadienis, 19 Birželis 2017 20:23
 

Lininis šalis

El. paštas Spausdinti PDF

Skaros ir šalikai yra tokie gražūs ir funkcionalūs aksesuarai, kad nedingsta iš mūsų garderobo nei žiemą, nei vasarą. Su metų laikais keičiasi tik medžiagos, vilną, kašmyrą ir šilką orams atšilus papildo linas ir medvilnė.

Liina 3 medium2

Štai toks naujas lininis šalis, sukurtas, numegztas ir aprašytas Annos Verschik, laukia norinčių testuotojų. Mūsų lietuviškas 4 gijų linas čia tiks idealiai, spalvų netrūks jokiam skoniui ir veidui, tad tie, kas norėtų greitai papildyti savo garderobą tokiu stilingu ir moderniu aksesuaru, parašykit komentaruose, kad norite testuoti, nurodydami savo el. paštą, kad dizainerė galėtų su jumis susisiekti (po to adresai bus ištrinti). O gal kas susigundysit ir plona vilnele?

Liina 4 medium2

Atnaujinta Pirmadienis, 19 Birželis 2017 09:44
 
Puslapis 1 iš 22