Dienoraštis

Coral

El. paštas Spausdinti PDF

1-IMG 678hh4

Kad jūs žinotumėte, kaip aš laukiau šio mezginio pabaigos, tik išvydusi jo pradžią!

1-IMG kk6787

Nuostabus modelis, suderinantis minimalizmą su puošnumu ir elegancija (iš to paties aruodo kaip ir mano skara;)) plius naujas Trio siūlas, blizgus ir krentantis - derinys tiesiog "pasmerktas" pergalei;).

1-IMG 6792-001

Vilma prisiderino sau idealiai tinkančią pagrindinę spalvą, o prie jos pasirinko labai efektingą ir nebanalų spalvinį apykaklės sprendimą.

1-IMG 67kj95

Lyg prie jos specialiai mamos vertus karoliukus. Visi papuošalai prie tokio rūbo lipte prilipę - nekonkuruodami su rūbu harmoningai jungiasi į vieningą ansamblį, su kuriuo ir į šventę tiesiai gali keliauti, ir paprastesne proga jausiesi savo vietoje. Karalienės, aišku;)).

1-IMG 680kj0

Skirtingų spalvų apykaklė labai apgalvotai priekyje iškirpta trikampiu, kurio linijas pratęsia pagrindinis rudas plotas, trumpomis eilėmis pasibaigiantis. Vizualiai dar labiau liekninantis ir lengvinantis siluetą įstrižas mezgimas nugaroje gula tiesiai ir lygiai, visą dėmesį nukreipdamas į veidą.

1-IMG 6yy804

Kaip galite spėti iš dosnaus Trio metražo, Vilma užgyveno visai nemažai spalvotų "galiukų", tai kaip ir laukiam pratęsimo...;)

1-IMG 6hh807

Vilmos Butkutės megzta suknelė iš dvigubo Isager Trio (Chesnut, Blush, Lemon, Petroleum). Modelis - "Coral".

 

Naują skarą?

El. paštas Spausdinti PDF

Artėjantis naujas šaltas sezonas jau stipriai įsisukęs tiek į mūsų planus, tiek į mezgimo krepšius, todėl nauja Annos skara, kurią kaip tik turime galimybę testuoti, pasirodė pačiu geriausiu laiku:). Norintys nusimegzti sau tokią pačią, parašykite komentaruose savo el.paštus ir dizainerė su jumis susisieks, atsiųsdama modelio aprašymą ir susitarsite dėl grįžtamojo ryšio. Pati Anna numezgė šį modelį ir iš kojininių Shoppel-wolle Admiral Tweed siūlų, puikiai tiks estiška vilna, Isager Spinni, Drops Alpaca, jokių apribojimų nėra - eksperimentuokite ir prisitaikykite sau! Skara labai patogios formos - prailgintas trikampis, o raštas  - super madingas angliškas stulpelis su kiauraraščio skylutėmis. Nesnauskite;).

Sherwood 1 medium2

Annos Verschik megzta skara ir nuotrauka.

 

Kakė Makė

El. paštas Spausdinti PDF

1-009

Visi, skaitantys šį dienoraštį, tikrai atkreipė dėmesį į be galo dailius nertus Jurgitos žaisliukus, kurie labiau jau meno kūrinius nei tampytiną (tegu ir pačių mieliausių rankyčių) daiktą primena. Ne vienas jų buvo nertas krikšto dukrytei.

1-015

Kol vaikutis mažas, ir rengti gali jį kaip nori, ir žaislus savo nuožiūra gaminti, o tik paūgėja asmenybė ir įsitaiso savo nuomonę - prašom, miela krikšto mama, mums Kakę Makę:).

1-016 1

Jurgitos Žilinskaitės nerta ir fotografuota Kakė Makė iš WYS Signature 4-ply 240 (karamelė), Drops Baby Merino 44, Schoppel-wolle Admiral 891, plaukučiai pagaminti iš Isager Trio (Chesnut), o languotų kelnių medžiaga atkeliavo net iš pačios Kanados!

 

Camomille

El. paštas Spausdinti PDF

1-DSC01202

Ši skara buvo mano svajonių sąraše turbūt nuo pat šio modelio publikacijos datos, jau beveik dešimtmetis. Isager siūlų tuo metu net čiupinėjusi nebuvau. Daugelis tokių mano norų mirė negimę ir net prisiminimo nepaliko, o ši skara tyliai gyveno kažkurioje mano galvos ar širdies kertelėje ir laukė savo žvaigždžių valandos. 

1-DSC01208

Sulaukė šį pavasarį, kai ruošdamasi kelionei į Daniją ieškojau lengvo kelioninio projekto.

1-DSC01211

Aš nebūčiau aš, jei eilinį kartą nepabandyčiau ginčytis su dizaineriu, kas gudresnis. Du siūlai kartu sudėti man pasirodė storoka ir aš pramezgiau krūvą pavyzdėlių savo sugalvotais "geresniais" variantais. Galų gale atsiprašiau, pripažinusi, kad originali versija yra pati gražiausia. Tik spalvas pasirinkau savo;).

1-DSC01213

Tobulesnę skarą kelioniniam mezginiui ir sugalvoti sunku - vis ilgėjančios ripsinės eilutės, tereikia kas dvi jas sukeisti, tai megzti dviem siūlais (Higland Wool su Alpaca 1), tai tik plonyte alpaka, kuri duoda gražų peršviečiamumo ir lengvo spalvinio kontrasto efektą.

1-DSC01226

O kai jau visai visai tos ilgos ripsinės vagos pasidaro nebeaprėpiamos, ateina laikas pabaigos dantukams:).

1-DSC01228

Originalo kutukai buvo man privaloma dalis - dar kartą įsitikinau, kad stilius neišeina iš mados nei kitais, nei dar kitais metais...

1-DSC01231

Skara, kaip matote, nemaža išėjo, net labai nemaža, bet sunku numatyti, kaip ji pasikeis išblokavus,

1-DSC01232

o man būtinai reikėjo, kad jos užtektų tokiam va nešiojimui susirišus apie juosmenį.

1-DSC01235

Kol kas aš jos nenešioju niekaip, skara kaba parduotuvėje ir visi norintys gali ją apžiūrėti ir pačiupinėti.

1-DSC01238

Tokiam dideliam daiktui vienos kelionės neužteko - lėktuvai po Europą skraido greitai;), užtai reikalus rimtai išgelbėjo artimesnė, autobusu, į Rygą, grįžau iš Latvijos ne tik su krūva įspūdžių, bet ir su nauja skara:). 

1-DSC01252 

1-DSC01249

Skaros modelis - "Camomille", siūlai - Isager Highland Wool  (Sky) su Isager Alpaca 1 (23).

 

(Ne)atpažįstamos medvilnės spalvos

El. paštas Spausdinti PDF

IMG 661ff5 2

Bepiga Aušrai šelmiškai šypsotis su nauja palaidine, kai gali ne tik tarp nemezgančių kaip su stilistu ką tik išsiskyrusi prašvytruoti, o tarp mezgančių tai klausimų spiečiaus kaip uodų birželį nulydėta. 

IMG 66kj25

Jei akylesnis ir atspės pačiupinėjęs minkštą Schoppel-wolle medvilnę, tai kokios ji spalvos???

IMG 66kj23 2

O spalvynas - Aušros padarytas, kuri pasidėjusi kelis skirtingus kamuoliukus, pažiūrėjo į juos kaip į dažus dėžutėje ir maišė plėšė ir derino juos, kaip tik jai įkvėpimas diktavo.

IMG 66jkhu27

Dvigubas perlinis raštas ir apimties plonam siūlui suteikė, ir dar gražiaus spalvas suliejo.

IMG ff6621

Megzta palaidinė nuo viršaus, statytomis rankovėmis, viskas paskui dailiai I-cord juostele užbaigta.

IMG 663k3

Prie lininio sijono - ansamblis, kuriam nėra lygių!

IMG 66kj34

O šitą nuotrauką Aušra liepė būtiniausiai įdėti, nes išeities taškas daugelyje jos mezginių yra sagos, šios dvi Kristinos gamintos gražuolės ir uždavė toną. Maninkiūrininkei, spėju, taip pat;).

IMG 6637 3

Aušros Grigelionienės megzta palaidinė iš Schoppel-wolle Zauberball Cotton 2369, 2370.

 


Puslapis 1 iš 27